środa, 2 maja 2012

Jak Poderwać Dziewczynę, Nawet Jeśli Boisz Się Odrzucenia


Zapewniam Cię, że podrywanie dziewczyn, jest o wiele prostsze niż Ci się wydaje. Pewnie zastanawiasz się teraz, dlaczego jest aż tylu facetów, którzy tego nie mają pojęcia jak poderwac dziewczyne.
Zaskoczę Cię, ale odpowiedź jest banalna.
My jako faceci, kiedy podrywamy dziewczyny, to panicznie boimy się odrzucenia i tego, że coś może pójść nie po naszej myśli.


Przez to, że tak bardzo się tego boimy myślimy w taki sposób:


„Co jeśli podczas rozmowy ona uzna mnie za nieatrakcyjnego faceta?”
„A co jeśli podejdę do niej i nie będę wiedział, co mam jej powiedzieć, albo na jaki temat z nią porozmawiać?”
„A co jeśli okaże się, że ona jest już zajęta?”
„A co jeśli powiem coś głupiego i wszyscy dookoła mnie wyśmieją?”
Mogę się założyć, że zdarzyło Ci się już nie raz myśleć o takich rzeczach.
Taki sposób myślenia powoduje, że boimy się i nie wiemy jak poderwać dziewczynę.
Niestety ten strach powoduje nawet, że często nie mamy odwagi nawet rozpocząć rozmowy z piękną, nieznajomą dziewczyną na ulicy.

Nie znam faceta, który by się nie bał rozmawiać z kobietami. My po prostu tak już mamy, boimy się i tyle. Mamy to już w genach.
Ja sam wiem jak to jest, bo całkiem niedawno jeszcze nie było mowy, żebym podszedł do jakiejś nieznajomej dziewczyny. Jak tylko jakąś widziałem, to nie potrafiłem pozbierać myśli, a co dopiero coś powiedzieć.
Ale nie przejmuj się, jest szansa, że uda Ci się zapanować nad strachem przed podrywaniem dziewczyn.
UMIEJĘTNOŚCI PODRYWANIA DZIEWCZYN MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ NAWET JEŚLI NIE MASZ ODWAGI PODEJŚĆ DO NIEZNAJOMEJ NA ULICY
Może być tak, że trzeba będzie dokonać małych zmian w sposobie Twojego myślenia i patrzenia na kobiety, a może być tak, że czeka Cię sporo pracy.
Nie ma znaczenia, jakie posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie. Czy nie wiesz zupełnie nic, czy chcesz tylko polepszyć swoje umiejętności podrywania dziewczyn.
Gwarantuje, że możesz się szybko nauczyć jak poderwać dziewczynę, nawet jeśli teraz nie masz odwagi podejść do żadnej nieznajomej dziewczyny. Musisz tylko nauczyć się stosować do pewnych zasad. Moją dobrą radą na początek jest utrzymywanie częstszych kontaktów z mężczyznami, którzy już bardzo dobrze sobie radzą z podrywaniem dziewczyn. Poprzez podpatrywanie ich i naśladowanie ich zachowania możesz nauczyć się bardzo dużo, w krótkim czasie.
Pewnie zastanawiasz się, co jeśli nie znasz kogoś takiego, albo nie masz jak nawiązać z nim kontaktu, żeby Ci pomógł.
Wtedy najlepiej jest zajrzeć do odpowiednich książek. Szczególnie do tych, które napisali mężczyźni, mający ogromne doświadczenie w podrywaniu i uwodzeniu kobiet.

Dzięki nim nauczysz się teorii i spojrzysz na coś co wydaje Ci się niemożliwe, jak na coś co jest w zasięgu Twojej ręki. Uwierz, to wszystko naprawdę jest możliwe. Możesz nauczyć się podrywać dziewczyny i nie denerwować się przy tym.

Pokarze Ci teraz dwie najważniejsze zasady, które pomogą Ci nauczyć się jak skutecznie podrywać dziewczyny.
Zasada numer 1
Przestań się martwić o to, co wyjdzie z Twojego podrywania. Jak rozmowa z dziewczyną się zakończy. Jeśli będziesz się martwił, co podrywana dziewczyna może sobie o Tobie pomyśleć, to nigdy jej nie zachęcisz do kontaktu ze sobą.

Dziewczyny są różne, jedne mają już chłopaków, inne wolą związku z kobietami, a jeszcze inne właśnie rozstały się ze swoim chłopakiem i nie chcą się na razie z nikim wiązać. Nie znalazł się jeszcze taki mężczyzna, który mimo swoich dużych umiejętności w podrywaniu dziewczyn, potrafiłby poderwać każdą napotkaną dziewczynę. To jest po prostu niemożliwe.

Nie przejmuj się jeśli dziewczyna Cię odrzuci. Nie zawsze musi tak być, przecież podrywana dziewczyna może dać Ci swój numer telefonu. Jeśli będziesz się ciągle martwił jak to wyjdzie i zastanawiał się co zrobić, żeby źle nie wypaść, to masz bardzo duże szanse, że dziewczyna Cię odrzuci i nie będzie się chciała z Tobą umówić.

Niestety, taka jest prawda.

Musisz pamiętać, że im mniej będziesz się denerwował, tym masz większe szanse, że poderwiesz dziewczynę.

Zasada numer 2
Musisz pamiętać, że to Ty wybierasz dziewczynę, którą podrywasz, a nie ona Ciebie.
Jeśli podejdziesz do nieznajomej dziewczyny na ulicy i zaczniesz ją zagadywać, to ona już najprawdopodobniej wie, że chcesz ją poderwać. Już nie jeden facet przed Tobą próbował ją poderwać i umówić się z nią. No i na pewno jeszcze nie jeden będzie próbował to zrobić po Tobie. Ale ona przez to nie decyduje, czy ma się z Tobą umówić, czy ma Cię odrzucić.

To jest tak jak z kupnem nowego komputera. Pytasz sprzedawcę o parametry, oglądasz go, ale to nie znaczy, że musisz kupić właśnie ten.
Żebyś go kupił musisz być przekonany, że posiada wszystkie te funkcje, które chciałeś żeby miał i musi Cię do kupna przekonać jeszcze sprzedawca.

I dokładnie tak samo jest z kobietami.
To, że podszedłeś do jakiejś kobiety nie od razu musi oznaczać, że chcesz ją poderwać i umówić się z nią. Ona musi Cię do siebie jeszcze przekonać.
Powiem, Ci jak to musisz zrobić.
1.      Wybierz jakąś nieznajomą dziewczynę i podejdź do niej.
2.      Zacznij z nią rozmawiać.
3.      Po kilku chwilach powiedz jej, że tak naprawdę jeszcze jej nie znasz i chciałbyś wiedzieć, co ona mogłaby Ci jeszcze zaoferować.

Czy to nie jest proste??

Większość facetów, kiedy pierwszy raz rozmawia z nieznajomą kobietą, to zaczyna ją komplementować. Kiedy powiesz jej to zdanie, o którym wspomniałem wyróżnisz się od tych facetów, którzy ciągle ją podrywają To ją zaskoczy i zachęci do zainteresowania się Tobą.  
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jak podrywać dziewczyny, to zachęcam Cię do przeczytania mojego artykułu na temat mowy ciała. Kliknij w link.
Nauczysz się jak odczytać kobiece gesty, jak zacząć rozmowę z nowo poznaną dziewczyną, i co zrobić, żeby dostać od niej numer telefonu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz