środa, 2 maja 2012

Jak Podrywać Piękne Kobiety


Sztuka podrywania kobiet wcale nie jest taka trudna. Wystarczy, że nauczysz się odpowiednich metod i technik. Nawet jeśli byłoby to dziecinnie proste, to wielu facetów tego nie opanuje ze względu na swoje blokady psychiczne. Oni ciągle mają w głowie takie myśli: "Co, jeśli ona uważa mnie za kogoś brzydkiego? Co jeśli umówi się ze mną na randkę, a ja nie będę wiedział, gdzie ją zaprosić? Co jeśli ona ma już faceta i odrzuci mnie na oczach wszystkich ludzi? "Teraz, kiedy będziesz już wiedział, jak podrywać dziewczyny, to na pewno nie poniesiesz porażki. Nie bój się jest nadzieja, że będziesz jeszcze niezawodnym podrywaczem.

Nauka sztuki podrywania kobiet

Możesz opanować sztukę podrywania kobiet, nawet jeśli nigdy wcześniej się jej nie uczyłeś. Czasami musisz zmienić w swoim życiu niewiele, a czasami zrobić rewolucję. Niezależnie od tego jakim podrywaczem teraz jesteś możesz jeszcze wszystko zmienić. Jeśli się postarasz i popracujesz nad sobą, to za jakiś czas żadna dziewczyna nie będzie dla Ciebie problemem. Najlepiej jest zacząć od podglądania facetów, którzy świetnie sobie radzą z podrywaniem dziewczyn. Poprzez obserwację możesz się szybko wielu ważnych rzeczy nauczyć. Jeśli już zobaczysz dostatecznie dużo, to dobrze jest jeszcze przeczytać książkę, napisaną przez kogoś, kto zna się na tej dziedzinie. Jeśli poznasz trochę teorii, to za jakiś czas będziesz robił to, co jeszcze niedawno wydawało Ci się niemożliwe. Dam Ci kilka rad:

Rada 1: Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, to nie możesz się skupić na tym jaki będzie efekt twojej randkiJeśli będziesz chciał za wszelką cenę wiedzieć co dziewczyna o Tobie myśli, to poniesiesz porażkę. Spójrzmy prawdzie w oczy nie ma dziewczyny, która zaakceptuje takie zachowanie. Wtedy możesz po prostu nie sprostać oczekiwaniom i stracić jedyną szansę na poderwanie tej dziewczyny. Musisz sobie radzić z tym, co masz i działać intuicyjnie. Nie skupiaj się na tym, że nie możesz niczego zepsuć, ba wtedy na pewno popełnisz jakąś gafę.

Rada 2: To Ty wybierasz dziewczynę, którą będziesz podrywał

Kiedy rozmawiasz z kimś po raz pierwszy, to musisz mu uświadomić, że to Ty zadecydowałeś, ze tak się stanie. Jeśli rozmawiasz po raz pierwszy z kobietą, to ona wie, ze chcesz ja podrywać. Wielu facetów w przeszłości już próbowało tego na pewno. Ale to nie znaczy, że to ona decyduje o przebiegu całej rozmowy. Kiedy idziesz do salonu samochodowego, to znaczy, że musisz kupić auto? Oczywiście, że nie! Ty jedynie masz zamiar, ale, czy to zrobisz zależy tylko od ciebie. Tak samo jest w przypadku randki. Kiedy idziesz z dziewczyną na spotkanie, to nie jest powiedziane, że zaprosisz ją do siebie do domu.

Rada 3: Ciesz się każdym spotkaniem

Wielu facetów uważa, że randka z nieznajomą kobietą, to traumatyczne przeżycie. Jeśli nastawisz się do spotkania pozytywnie, to na pewno dziewczyna, z którą sie zobaczysz będzie dla ciebie miła i uprzejma. Jeśli zaczniesz ją traktować, jak kogoś lepszego od siebie to na pewno z tej randki nic nie będzie. Powinieneś się po prostu dobrze bawić a nie martwić się i denerwować

Rada 4: Nie mów jej komplementów wprost

Cokolwiek robicie nigdy nie chwal jej wyglądu. Możesz pochwalić cokolwiek innego, ale nic nie wspominaj o jej urodzie. Możesz pochwalić jej ubranie, albo jakiś drobiazg, który ma ze sobą, ale pod żadnym pozorem nie chwal jej wyglądu. Nawet jeśli ma najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałeś, nie możesz jej tego powiedzieć. Takie komplementy możesz jej powiedzieć później, a nawet bardzo późno.

Rada 5: Buduj atrakcję od razu

Jeśli chcesz wzbudzić atrakcję w kobiecie, to musisz jej pokazać za pomocą mowy ciała, że Ci się podoba. Takie subtelne gesty zawsze przynoszą pożądane efekty. A co jeśli nie masz czasu, żeby się ciągle umawiać z kobietami? Tego wszystkiego możesz się nauczyć podczas rozmowy w kimkolwiek. Po pewnym czasie będziesz to robił automatycznie i nieświadomie. Szczerze najlepszym sposobem, żeby się tego nauczyć musisz cały czas próbować i uczyć się. W przeciwnym razie, jeśli nie będziesz sobie z tym radził, to polecam przeczytanie mojej książki o uwodzeniu. Ona na pewno pomoże Ci opanować to, z czym masz problem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz