środa, 2 maja 2012

Jak Stać Się Facetem Który Automatycznie Pociąga Dziewczyny


Dobra a teraz mam bardzo ważną wiadomość dla wszystkich mężczyzn. Każdy z was ma w sobie takie cechy, które powodują, że kobiety nie mogą oderwać od was oczu. Wystarczy, że będziesz naturalny i nie będziesz udawał kogoś kim nie jesteś. Ostro powiedziane. Ale to tak naprawdę nie wszystko! Wiele kobiet potwierdzi Ci, że twoje zachowanie i naturalność mają ogromy wpływ na powodzenie flirtu. Jeśli będziesz kłamał i udawał kogoś kim nie jesteś, to twoja mowa ciała Cię zdradzi. To dlatego naturalność i szczerość pomoże Ci w poderwaniu nawet najpiękniejszej kobiety.

Twoje zachowanie musi pokazywać to jaki jesteś

Zanim powiem Ci jak podrywać kobiety, to musisz pamiętać że wszystko co robisz musi być zgodne z Twoim wnętrzem. W przeciwnym razie będziesz miał przechlapane, jeśli twoja dziewczyna odkryje, ze do tej pory ją oszukiwałeś. Dla własnego dobra nie powinieneś tego robić.

Utrzymuj z dziewczyną kontakt wzrokowy

Uważam, że to bardzo nieuczciwe, jeśli podczas rozmowy nie patrzy się w oczy rozmówcy. Chcesz mieć dobre relacje z kobietami? Staraj się patrzeć każdej osobie w oczy z którą rozmawiasz, nawet jeśli to jest Twój kumpel z pracy. Kiedy rozmawiasz z ciekawą dziewczyną musisz jej cały czas patrzeć w oczy z zaciekawieniem i uwagą. Oczy się odzwierciedleniem tego co ludzie mają we wnętrzu. I tym sposobem przechodzimy do następnego punktu:Jak wzbudzić napięcie seksualne

Jeśli będziesz patrzył dziewczynie w oczy, to przekażesz jej swoje myśli. Wtedy otoczysz się taką aurą, która przekaże Twojej dziewczynie czego od niej oczekujesz . Jeśli siedzisz na przeciwko dziewczyny bardzo blisko niej i popatrzysz jej w oczy, to na pewno będzie wiedziała co masz na myśli. I gwarantuje Ci, że w jej głowie nie znajdzie się nic, czego w tym momencie nie powinno być. To taka damsko męska interakcja, która nigdy nie zawodzi. Jeśli chcesz pocałować dziewczynę to popatrz na jej usta. Po czymś takim ona na pewno będzie wiedziała o co Ci chodzi. Jeśli natomiast chcesz się z nią kochać, to pozwól, żeby poczuła Twój oddech na szyi, gwarantuje Ci, że to nigdy nie zawodzi.
Jeśli zupełnie nie wiesz o czym teraz pisałem, to znaczy że nie masz najmniejszego doświadczenia w kontaktach z kobietami. Dobrze Ci radzę szybko nadrobić te braki.

Zwolnij

Gorączkowe i nerwowe ruchy nie są wskazane na randce z dziewczyną. Musisz być powolny i spokojny. Nawet jeśli się denerwujesz, to nie możesz pozwolić, żeby to było po Tobie widać. Uwodzenie polega na gładkich i delikatnych ruchach i to na tym powinieneś się skupić. Podrywanie powinno Ci się kojarzyć z ruchami baletnicy, powinny one być delikatne i subtelne. Nie ma mowy o jakiś raptownych i fałszywych gestach, bo możesz speszyć i wystraszyć Twoją rozmówczynię.

Obniż głos

Nerwowy i piskliwy głos na pewno nie będzie działał na Twoją korzyść. Uwierz mi, że żadna kobieta nie zainteresuje się facetem z takim rodzajem głosu. Jeśli chcesz, żeby kobieta była Tobą oczarowana, to musisz zniżyć swój głos i dosłownie kuć nim. Nie znam kobiety, która by się oparła takiemu rozmówcy. Jeśli będziesz miał odpowiedni ton głosu, to nie będzie miało znaczenia nawet to co do niej mówisz. Kiedyś słuchałem dziewczyny, która i wyjaśniała procedury korzystania i płacenia za warsztat samochodowy. Podczas rozmowy patrzyła mi głęboko w oczy i mówiła bardzo powoli i wyraźnie. Jej głos działał na mnie bardzo mocno. Tak naprawdę rozmawialiśmy bardzo krótko i nie doszło między nami do niczego poważnego. Ale tak naprawdę w głębi oboje czuliśmy to rosnące napięcie między nami. Uwierz mi to było naprawdę niesamowite uczucie.

Nawiązania kontaktu cielesnego

Chcesz wiedzieć, jak łatwo doprowadzić do sytuacji, w której będziesz mógł ją bezkarnie dotykać i całować? Jeśli wasze głowy są już blisko wystarczy, że muśniesz jej skóry. To może być podczas wstawania z krzesła, albo podczas spaceru. Nie wahaj się, żeby wasze nogi dotykały się pod stołem to nic złego i na pewno jej się spodoba.  Tak samo kiedy rozmawiacie weź ją za rękę, albo dotnij delikatnie jej policzka jeśli mówi coś słodkiego i niewinnego. To podziała na nią jak afrodyzjak. Niegdy nie rób tego łapczywie, jak byś nigdy nie odtykał kobiety. Staraj się kontrolować sytuacje i wyglądać jak człowiek, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego co robi.

Oglądaj filmy z Johnnym Deppem

Naprawdę.

Tu znajdziesz kilka wskazówek, które pokierują Cię i podpowiedzą jak należy podrywać kobiety. Istnieje wiele sposobów na podrywanie i uwodzenie, wystarczy wiedzieć jak to zrobić. Najważniejsze to mieć wyczucie i wiedzieć kiedy i gdzie dotknąć albo zabrać dziewczynę, żeby zobaczyła Cię w zupełnie innym świetle niż dotychczas. Wystarczy, że między wami dojdzie do takiej sytuacji, że dziewczyna nie będzie się chciała z Tobą rozstawać. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego wyczucia. Jeśli dobrze opanujesz sztukę podrywania kobiet, to żadna dziewczyna nie będzie miała z Tobą szans.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza