środa, 2 maja 2012

Mowa Ciała Kobiety – Kontakt Wzrokowy I Pozostałe Gesty


Chcesz nauczyć się mowy ciała kobiety? Chcesz wiedzieć, co oznacza kontakt wzrokowy oraz inne gesty? Zapraszam! Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że odczytasz język ciała kobiety opatrzenie do jej zamiarów.
Pewnie nigdy nie wiesz, kiedy na pierwszej randce możesz pocałować kobietę. Zazwyczaj macie ze sobą stały kontakt wzrokowy, ale nie wiesz czy to wystarczy, by móc ją pocałować i nie zostać źle zrozumianym. Zaczynasz się niepokoić, bo nie wiesz, czy kobieta odwzajemni Twój pocałunek.
Zdarzyło Ci się, że postanowiłeś jednak pocałować kobietę, a ona zareagowała odwrotnie niż się tego spodziewałeś?, np. dała Ci w twarz? Jeśli byłeś w takiej sytuacji, to wiesz co się wtedy czuje. Najchętniej spaliłbyś się ze wstydu i zapadł się pod ziemie.
Wiesz dlaczego tak się stało? Jeśli nie, to ja Ci powiem.

Źle odczytałeś komunikację niewerbalną kobiety.

Zapewnie pocałowałeś ją w momencie, kiedy ona się tego nie spodziewała ponieważ nie masz pojęcia jak poderwac dziewczyne i nie wiesz jak się w takim momencie zachować.

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że po dostaniu od dziewczyny w twarz, po nieudanym pocałunku, nie zechce się z Tobą spotkać ponownie.

Zapewniam Cię, że gdybyś potrafił odczytać mowę jej ciała, na pewno taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Dobrze wiem, że wyżej wspomniana sytuacja nie jest przyjemna, ponieważ nie raz już się w takiej znalazłem. To nic przyjemnego !Jak już pewnie zauważyłeś mężczyźni komunikują się ze sobą inaczej niż kobiety. Mówimy otwarcie, o co nam chodzi i między nami nie dochodzi do takich nieporozumień.  

Zawsze jest tak, że jeśli jesteśmy zainteresowani jakąś kobietą, to mówimy jej o tym otwarcie, bez zbędnego ukrywania się.

Kobiety są w tych sprawach są raczej subtelne i bardzo skomplikowane. Dlatego bardzo ważne jest, alby poprawnie odczytywać mowę ciała kobiety.

Kobieta nigdy nie powie Ci wprost, co czuje i czego właśnie chce w tej chwili. Ale wszystko wyczytasz z jej mowy ciała, dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się poprawnie interpretować jej gesty.

Kobieta nie bierze w ogóle pod uwagę, że mężczyzna może nie rozumieć języka jej ciała. Dla niej jest to tak oczywiste i banalne, że nie dopuszcza do siebie myśli, że może zostać mylnie zrozumiana.

To dlatego kobiety oczekują od nas, żebyśmy zawsze wiedzieli, o co im chodzi, mimo, że nam tego nie powiedzą wprost. Tak wiem, to nie jest łatwe...

Niestety większość facetów, albo nie potrafi odczytać tej komiunijacj, albo odczytuje ją błędnie, albo w ogóle nie wie, że taki język ciała istnieje. I tu zaczynają się nasze problemy ze zrozumieniem kobiet.

Wyobrażasz sobie jak by to było, gdybyś wiedział co myśli w danej chwili kobieta, albo czego od Ciebie oczekuje?

Przecież to by ci pozwoliło poznać wszystkie jej tajemnice.

I to jest możliwe.

Zrozumienie sygnałów nadawanych przez kobietę za pomocą mowy ciała jest realne, zapewniam Cię !!

OTO SYGNAŁY JAKIE DAJE KOBIETA MĘŻCZYŻNIE JEŚLI JEST NIM ZAINTERESOWANA

Ważna jest pozycja kobiety w jakiej siedzi. Jeśli pochyla ona swoją sylwetkę do przodu, to oznacza, że jest ona Tobą zainteresowana, natomiast jeśli odchyla się do tyłu, to już wiesz, ze nie masz się nawet po co starać.

Jeśli kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną, to utrzymuje z nim ciągły kontakt wzrokowy. Spogląda mu głęboko w oczy, bez żadnego wstydu i onieśmielenia. Natomiast jeśli nie chce mieć z danym facetem nic wspólnego, to będzie unikała kontaktu wzrokowego i ignorowała swojego rozmówcę.

Jeden z gestów, który kobiety robią nieświadomie wykazując zainteresowanie danym mężczyzną jest zabawa włosami. Jeśli kobieta w Twoim towarzystwie nakręca włosy na palec, albo przygładza je nieustannie, możesz być pewny, że jest ona Tobą zainteresowana. To zdradza jej komunikacja niewerbalna.

Często kiedy kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną stara się podtrzymywać rozmowę, która nagle się urywa. Zaczyna ona wtedy szukać kontaktu, zagadywać, okazać swoje zainteresowanie.

Pamiętaj, że czasami kobiety mogą dawać sygnały, które nie zawsze znaczą to samo.

Może się zdarzyć tak, że kobieta będzie sobie z Ciebie żartowała, w wręcz momentami obrażała Cię, ale będzie miała przy tym przyjazną mowę ciała wskazującą na flirt, to oznacza, że taki ma właśnie sposób na podryw.

Pamiętaj kobieta może próbować okłamać Cię mówiąc, że nie jest Tobą zainteresowana. Ale język ciała na pewno zdradzi ją, jak jest naprawdę. Zwracaj uwagę na gesty, to one są kluczem do prawidłowego zrozumienia kobiety.

Jeśli nie będzie umiał odczytywać języka ciała kobiety, bardzo trudno będzie Ci ją zrozumieć.

Ten problem jest bardzo głęboki i sporo czasu upłynie zanim opanujesz sztukę rozumienia kobiecych gestów. Oprócz odczytywania kobiecych ruchów musisz także wiedzieć jak się obejść z kobeicymi testami bo jest to także bardzo ważne.  
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza